O nas

Poszukiwanie odpowiedniej szafki do łazienki możesz w tym momencie uznać za zakończone! W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę wiszących szafek łazienkowych, które na pewno przypadną ci do gustu. Przedstawiamy komplety wiszących szafek łazienkowych, które wyposażyliśmy o blaty i umywalki!

 

Szafki dostępne w naszej ofercie są w pełni wyprodukowane przez nas. Kupując komplety naszych szafek łazienkowych jest inwestycją w komfort, ponieważ nie musisz martwić się o pozostałe elementy takie jak blaty czy umywalki. Jesteśmy firmą dla której sprawą priorytetową jest zadowolenie klientów, dlatego w naszej ofercie znajdziesz absolutnie wszystko!

Nasze komplety składają się z:

-Wiszącej szafki łazienkowej 
-Blatu kompaktowego slim 
-Umywalki podblatowej lub umywalki wpuszczanej (Umywalki w naszej ofercie wyprodukowane są przez Rak Ceramics)
 

Szafki wysyłamy jako komplety, dlatego nie wymagają składania – wystarczy, że zamotujesz swój model na ścianie i… już! Skonfiguruj szafkę pod swoje upodobania, a my dostarczymy ją w całości!

Ostateczny wygląd naszych szafek łazienkowych zależy od twoich upodobań, ponieważ to ty wybierasz; kolor, wymiary, blaty, czy też kształt umywalki. Wybierasz, zamawiasz, zawieszasz – to takie proste!

Cieszymy się, że jako pierwsi wykorzystujemy blaty kompaktowe slim tworząc komplety szafek łazienkowych. Dotychczas było to charakterystyczne rozwiązanie dla aranżacji kuchni.  nasze blaty charakteryzują się właściwościami antybakteryjnymi, posiadają odporność na ścieranie się, a utrzymywanie czystości jest dziecinnie proste. Doceniliśmy ich liczne zalety, uzupełniając szafki Imperium o blaty kompaktowe slim, których wygląd i funkcjonalność tworzą niepowtarzalne połączenie.

Po wcześniejszym kontakcie z nami dostosowujemy niestandardowe wymiary blatów specjalnie do naszych klientów. Sprawdź naszą ofertę szafek łazienkowych i zbuduj z nami swoje Imperium!

Translate »