Drewniana Szafka Łazienkowa Wooden Classic z Umywalką Podblatową,

Hot

Wooden Classic

Szafka jest w pełni wykonana z drewna naturalnego. Komplet wzbogacony jest o wytrzymały blat łazienkowy, a także umywalkę podblatową najwyższej jakości.

To niepowtarzalne rozwiązanie, jakie możesz spotkać jedynie w naszej ofercie!

Szafka wysyłana jest w całości i nie wymaga dodatkowego składania. Wystarczy, że zamontujesz ją na ścianie!

przejdź do sklepu on-line

 


Zobacz Produkt Na Żywo

Drewniana Szafka Łazienkowa Wooden Classic z Umywalką Podblatową

Wymiary

Drewniana szafka łazienkowa Wooden Classic z umywalką podblatową. Sprawdź dostępne wymiary szafki, dzięki którym idealnie dostosujesz model do swoich potrzeby! Przejdź do sklepu internetowego, klikając w ikonę z konkretnym rozmiarem.

UWAGA! Każdy rozmiar można otrzymać zarówno jako komplet z blatem i umywalką lub samą szafkę – bez blatu i umywalki! 

 

 

 

Materiał

Wooden Classic jest modelem dostępnym w dwóch wersjach: Pierwszej, drewnianej w kolorze naturalnego dębu, a także drugiej z lakierowanej płyty MDF w kolorze czarnego lub białego matu.

Dąb Naturalny

Płyta MDF

Blaty:

Wygląd szafki z pewnością wzbogaca blat kompaktowy slim, który jest dostępny na naszej stronie w sześciu możliwych kolorach i strukturach. Dodatkowo w naszej ofercie znajduje się blat w pełni wykonany z drewna naturalnego! Uwaga! Blaty drewniane mogą być wykorzystywane jedynie w połączeniu z umywalką nablatową!

Rodzaje umywalek:

Zamawiając szafkę Wooden Classic, otrzymujesz w zestawie umywalkę podblatową od Rak Ceramics. W związku z tym wybierz odpowiedni model umywalki, który dopełni całość według twoich potrzeb.

 

Typ uchwytu w szufladzie:

Istnieje także możliwość wybrania odpowiedniego typu uchwytu w szufladzie. Do wyboru: Tip On z uchylnym frontem, bez uchwytu (tip on), a także czarny, stalowy uchwyt.

 

Szafka w pełni wykonana z drewna naturalnego!

To jedyny taki komplet na rynku łączący wiszącą szafkę z blatem kompaktowym slim, a także umywalką podblatową. Szafka jest w pełni wykonana z drewna naturalnego, dzięki czemu loftowe aranżacje, są naturalnym środowiskiem dla tego modelu!

Wooden Classic możesz zmodyfikować pod kilkoma aspektami:

  • Wymiary – Sprawdź wymiary i wybierz odpowiedni do swojej łazienki! Szafka Wooden Classic istnieje głównie w trzech rozmiarach szerokości: 50 cm, 60 cm, 80 cm, a także 100 cm!
  • Materiał – Model Wooden Classic dostępny jest w dwóch wersjach; w pełni drewnianej w kolorze naturalnego dębu, a z lakierowanej płyty MDF (szafka w tej wersji może być wykonana w dowolnym kolorze z palety RAL).
  • Blaty – Bez wątpienia wykorzystanie blatów kompaktowych w naszych szafkach to zupełna nowość na rynku. Dotychczas to rozwiązanie było charakterystyczne dla aranżacji kuchennych. Wybierz jeden z blatów i dopasuj go do Wooden Classic! Do wyboru: Crystal White, White Rocks, Marmo, Grafite, Crystal Black, Black Rocks. Dodatkowo model Wooden Classic możesz połączyć z drewnianym blatem Albero!
  • Umywalki – Z pewnością istotnym elementem Wooden Classic są umywalki podblatowe. Wybierz spośród dostępnych rozmiarów, a także kształtów umywalek, dopasowanych do modelu
  • Typ uchwytu – Czarny lub biały stalowy uchwyt,  a także „Tip On” z rozsuwaną szufladą.

Szafki wysyłane są w całości. Nie wymagają składnia – wystarczy, że zamontujesz je na ścianie i… już!

Szerokość

100 cm, 60cm, 80 cm

Głębokość

46 cm, 50 cm

Wysokość

38,5 cm

Grubość blatu

12 mm, 26 mm

Gwarancja

2 lata, 5 lat po rejestracji

Umywalki podblatowe Rak Ceramics

Kwadrat 36×36, Okrągła 36, Owal 50×36, Owal 60×36, Prostokąt 55×36

Zobacz produkt na żywo

https://lazienkowe-szafki.pl/tu-nas-znajdziesz/

Zobacz również

Drewniana szafka Wooden Cargo z materiałowym koszem na pranie
Hot
Wooden Slim Drewniany Słupek Łazienkowy
Hot
Translate »