Wisząca Szafka Łazienkowa Diamond z Umywalką Wpuszczaną

Diamond

Wisząca szafka łazienkowa Diamond, to ukłon w stronę klasyki!

Piękno Diamond tkwi w tym, że mimo zdecydowanie klasycznego wyglądu, szafka idealnie odnajdzie się także w aranżacji nieco bardziej nowoczesnych. I to właśnie klasyczne kształty szafki sprawiają, że jest ona idealna dla niemal każdego rodzaju łazienek! W komplecie znajdziesz specjalnie dopasowaną do rozmiarów szafki umywalkę wpuszczaną Rak Ceramics!

Szafka wysyłana jest w całości i nie wymaga dodatkowego składania. Wystarczy, że zamontujesz ją na ścianie!

Przejdź do sklepu on-line

Wisząca szafka łazienkowa Diamond z umywalką wpuszczaną

Wymiary:

Wisząca szafka łazienkowa Diamond to model z umywalką wpuszczaną, w związku z tym do każdego wymiaru szafki dopasowana jest umywalka wpuszczana Rak Ceramics. Dlatego sprawdź dostępne rozmiary i wybierz ten, który najlepiej wpasuje się do twojej przestrzeni. Szafka jest dostępna w czterech rozmiarach: 60 cm, 80 cm, 100 cm, 120 cm. Model Diamond jest kompletem, wobec tego do każdego rozmiaru dołączamy specjalnie dopasowaną umywalkę Rak Ceramics. Przejdź do sklepu internetowego, klikając w ikonę z konkretnym rozmiarem.

UWAGA! Każdy rozmiar można otrzymać zarówno jako komplet z blatem i umywalką lub samą szafkę – bez blatu i umywalki! 

 

 

 

Kolory:

Model Diamond dostępny jest w kilku kolorach, wobec tego wybierz ten, który będzie najlepiej oddawał charakter wnętrza Twojej łazienki!

STANDARD

KOLOR DODATKOWY (+20% do ceny)

DOWOLNY KOLOR Z PALETY RAL (+40% do ceny)

Typ uchwytu w szufladzie:

Istnie także możliwość wybrania odpowiedniego typu uchwytu w szufladzie. Do wyboru: uchwyt frezowany, bez uchwytu (tip on), a także mosiężny uchwyt (czarny lub biały).

Diamond wyjątkowa szafka przeznaczona dla ponadczasowych aranżacji!

Aranżacja wiszącej szafki Diamond, to bez wątpienia ukłon w stronę klasyki. Piękno Diamond tkwi w tym, że mimo zdecydowanie klasycznego wyglądu, szafka idealnie odnajdzie się także w aranżacji nieco bardziej nowoczesnych. Dzięki perfekcyjnie dobranej umywalce Rak Ceramics, a także odpowiednim modyfikacjom, model Diamond dopasuje się niemal do każdej aranżacji łazienki!

Diamond możesz zmodyfikować pod kilkoma aspektami:

  • Wymiary – Sprawdź dostępne wymiary i wybierz odpowiedni do swojej łazienki! Szafka Diamond jest dostępna w czterech rozmiarach szerokości: 60 cm, 80 cm, 100 cm, 120 cm. Model Diamond jest kompletem, dlatego do każdego rozmiaru dołączamy specjalnie dopasowaną umywalkę Rak Ceramics.
  • Kolory – Dostosuj kolor szafki wiszącej do aranżacji swojej łazienki! Do wyboru – podstawowe: biały połysk lub czarny połysk – dodatkowe: niebieski połysk, popiel połysk, butelkowa zieleń połysk, a także ecru połysk.
  • Typ uchwytu w szufladzie – Do wyboru: uchwyt frezowany, bez uchwytu (tip on), a także mosiężny uchwyt (czarny lub biały)

Nie zwlekaj, zamów online już dziś! Szafki wysyłane są w całości. Nie wymagają składnia – wystarczy, że zamontujesz je na ścianie i… już!

 

Szerokość

100 cm, 120 cm, 60cm, 80 cm

Głębokość

46 cm

Wysokość

55 cm

Grubość blatu

12 mm

Gwarancja

2 lata, 5 lat po rejestracji

Translate »