Wisząca Szafka Łazienkowa Smooth z Umywalką Podblatową

Hot

Smooth

Wisząca szafka łazienkowa z umywalką podblatową. Zamów komplet szafki z blatem i umywalką podblatową już dziś! Tylko u nas! Nie zwlekaj!

Wyszliśmy naprzeciw potrzebom klientów i stworzyliśmy kolekcję, która jako pierwsza na rynku w taki sposób łączy funkcjonalność ze stylem. Model szafki wiszącej Smooth jest kwintesencją tego połączenia.

Blaty wykorzystywane w szafce Smooth, możesz dostosować pod kątem struktury i wielkości. Możesz zmodyfikować ją także pod wieloma innymi aspektami. Sprawdź dostępne kolory i rozmiary szafki, a także kształt i wielkość umywalek, będących dopełnieniem całego kompletu.

Nazwa Smooth najlepiej wyraża to, co mebel sam w sobie reprezentuje. Jej piękno tkwi w tym, że dzięki różnym opcjom możesz ją perfekcyjnie dopasować do swojej przestrzeni, a ona płynnie dopasuje się do reszty łazienki.

Przejdź do sklepu on-line

Wisząca szafka łazienkowa Smooth z umywalką podblatową

Wymiary:

Wisząca szafka z umywalką podblatową Smooth. Wybierz rozmiar szafki, który najlepiej sprawdzi się w Twojej przestrzeni. Chcemy by nasze szafki mogły dopasować się do każdej łazienki, dlatego model Smooth jest dostępny w kilku rozmiarach szerokości: 50 cm, 60 cm, 80 cm, 100 cm. Przejdź do sklepu internetowego, klikając w ikonę z konkretnym rozmiarem.

UWAGA! Każdy rozmiar można otrzymać zarówno jako komplet z blatem i umywalką lub samą szafkę – bez blatu i umywalki! 

 

Kolory:

Sprawdź dostępne kolory wiszącej szafki łazienkowej Smooth, które pozwolą płynnie wpasować się jej do pozostałej części łazienki.

STANDARD

KOLORY DODATKOWE (+ 20% do ceny)

 

DOWOLNY KOLOR Z PALETY RAL (+40% do ceny)

Blaty:

W naszych szafkach wykorzystujemy blaty kompaktowe slim, co bez wątpienia jest zupełną nowością na rynku! Blaty slim były dotychczas stosowane w kuchni, jednakże ze względu na ich funkcjonalność zdecydowaliśmy postawić na nie w produkcji naszych szafek. Wybierz odpowiedni model blatu i jego strukturę i dopasuj do reszty szafki. Blaty mają grubość 12 mm, ale wciąż są bardzo wytrzymałe.

Rodzaje umywalek:

Niewątpliwie niezbędnym elementem szafek Smooth są umywalki Rak Ceramics, ponieważ dopełniają komplet, który jako pierwszy na rynku jest takim połączeniem!

 

Typ uchwytu w szufladzie:

Istnie także możliwość wybrania odpowiedniego typu uchwytu w szufladzie. Do wyboru: uchwyt frezowany, bez uchwytu (tip on), a także mosiężny uchwyt (czarny lub biały).

 

Szafka łazienkowa Smooth z umywalką podblatową to produkt, który został stworzony z myślą o Twojej łazience! 

Szafki Imperium to zupełna nowość na rynku, zaś model Smooth jest kwintesencją całej kolekcji. Połączyliśmy szafki wiszące z blatami kompaktowymi, które dodatkowo wzbogacone są o umywalki podblatowe Rak Ceramics. Każdy model umywalki może znajdować się zarówno z lewej lub prawej strony blatu. Skonfiguruj Smooth według swoich preferencji, a ta płynnie wpasuje się do Twojej przestrzeni łazienkowej!

Smooth możesz zmodyfikować pod kilkoma aspektami:

  • Wymiary – Chcemy byś mógł swobodnie dostosować szafkę do swoich potrzeb, dlatego szafka Smooth jest dostępna w czterech rozmiarach szerokości: 50 cm, 60 cm, 80 cm, 100 cm, 
  • Kolory – Dostosuj kolor szafki wiszącej, by w rezultacie lepiej dopasowała się do aranżacji Twojej łazienki! Do wyboru – podstawowe: biały połysk lub czarny połysk – dodatkowe: niebieski połysk, popiel połysk, butelkowa zieleń połysk, ecru połysk.
  • Blaty – Bez wątpienia wykorzystanie blatów kompaktowych slim w naszych szafkach to zupełna nowość na rynku. Dotychczas to rozwiązanie było charakterystyczne dla aranżacji kuchennych. Do wyboru: Crystal White, White Rocks, Marmo, Grafite, Crystal Black, Black Rocks 
  • Typ uchwytu w szufladzie – Do wyboru: uchwyt frezowany, bez uchwytu (tip on), a także mosiężny uchwyt (czarny lub biały)
  • Umywalki – Wraz z kompletem szafki dołączamy umywalkę Rak Ceramics, którą możesz zamontować z lewej albo prawej strony blatu. W związku z tym wybierz spośród dostępnych rozmiarów i kształtów umywalek, dopasowanych do Smooth.

Nie zwlekaj, zamów online już dziś! Szafki wysyłane są w całości, dlatego nie wymagają składnia – wystarczy, że zamontujesz je na ścianie i… już!

Szerokość

100 cm, 120 cm, 60cm, 80 cm

Głębokość

46 cm

Wysokość

55 cm

Grubość blatu

12 mm

Gwarancja

2 lata, 5 lat po rejestracji

Zobacz również

wisząca szafka umywalkę nablatową
Wisząca Szafka Łazienkowa Essential pod Umywalkę Nablatową
Translate »