Wisząca Szafka Łazienkowa Essential Wooden

Essential Wooden

Szafka wisząca Essential Wooden to idealna propozycja do loftowych aranżacji. Szerokie możliwości konfiguracji produktu sprawiają, że mebel na pewno zaspokoi twoje oczekiwania!

Wybierz stosowny kolor szafki, strukturę blatu, typ uchwytu w szufladzie, a także jej rozmiar i ciesz się dopracowanego produktu! Nie zwlekaj, zamów już dziś!

Przejdź do sklepu on-line

Wisząca szafka łazienkowa Essential Wooden pod umywalkę nablatową

Wymiary:

Wisząca szafka łazienkowa Essential pod umywalkę nablatową – sprawdź wymiary szafki i dostosuj ją do swoich potrzeb! Przejdź do sklepu internetowego, klikając w ikonę z konkretnym rozmiarem.

UWAGA! Każdy rozmiar można otrzymać zarówno jako komplet z blatem i umywalką lub samą szafkę – bez blatu i umywalki! 

 

 

Kolory

Essential Wooden wykonany jest w pełni z drewna naturalnego.

Blaty:

W naszych szafkach wykorzystujemy blaty kompaktowe slim, co bez wątpienia jest zupełną nowością na rynku! Blaty slim były dotychczas stosowane w kuchni, jednakże ze względu na ich funkcjonalność zdecydowaliśmy postawić na nie w produkcji naszych szafek. Wybierz odpowiedni model blatu i jego strukturę i dopasuj do reszty szafki. Blaty mają grubość 12 mm, ale wciąż są bardzo wytrzymałe.

Dodatkowo w naszej ofercie znajduje się model blatu z drewna naturalnego Albero. Model dedykowany jest umywalkom nablatowym. Idealnie komponuje się niemal z każdym kolorem szafki!

Typ uchwytu w szufladzie:

Istnie także możliwość wybrania odpowiedniego typu uchwytu w szufladzie. Do wyboru: bez uchwytu (tip on), a także czarny lub biały uchwyt.

 

Wisząca szafka łazienkowa Essential pod umywalkę nablatową.

Szafki Imperium to zupełna nowość na rynku! Model Essential został stworzony pod umywalki nablatowe. Wykorzystujemy w swoich szafkach blaty kompaktowe slim, co dotychczas było charakterystyczne dla mebli kuchennych. Postawiliśmy na nie ze względu na sporą wytrzymałość, co w połączeniu ze świetnym wyglądem, dają niepowtarzalne połączeniu stylu z funkcjonalnością. Jedyne takie szafki łazienkowe na rynku!

Essential Wooden Specyfikacja

  • Wymiary – Chcemy byś mógł swobodnie dostosować szafkę do swoich potrzeb, dlatego szafka Essential jest dostępna w czterech rozmiarach szerokości: 50 cm, 60 cm, 80 cm, 100 cm
  • Blaty – Essential Wooden może być dopasowany do blatu kompaktowego w kolorze Crystal White, White Rocks, Marmo, Grafite, Crystal Black lub Black Rocks. Dodatkowo w naszej ofercie znajduje się możliwość połączenia szafki Essential Wooden z drewnianym blatem Albero.
  • Typ uchwytu w szufladzie – Do wyboru: uchwyt frezowany, bez uchwytu (tip on), a także mosiężny uchwyt (czarny lub biały).

Nie zwlekaj, zamów online już dziś! Szafki wysyłane są w całości, dlatego nie wymagają składnia – wystarczy, że zamontujesz je na ścianie i… już!

Szerokość

100 cm, 120 cm, 60cm, 80 cm

Głębokość

46 cm

Wysokość

55 cm

Grubość blatu

12 mm

Gwarancja

2 lata, 5 lat po rejestracji

Zobacz również

Wisząca Szafka Łazienkowa Diamond z Umywalką Wpuszczaną
Wisząca szafka umywalką podblatową
Wisząca Szafka Łazienkowa Smooth z Umywalką Podblatową
Hot
Translate »